Pośrednictwo

Wyjątkowe transakcje wymagają wyjątkowego podejścia.

SPRZEDAŻ

ZAKUP

WYNAJEM

NAJEM

Pogłębiliśmy temat.

„Premium” nie definiujemy tylko przez pryzmat wartości nieruchomości, a głównie przez profil obsługiwanego klienta i poziom naszej usługi.
Niezależnie od tego, czy jest to sprzedaż, zakup czy wynajem, oferujemy najwyższy możliwy poziom działań i indywidualną współpracę z agentem nieruchomości, który jest prawdziwym ekspertem w swojej dziedzinie.

Przesuwamy szczyty. Wyprzedzamy dokładnością.

Zespół Eastate Premium to najlepsi agenci wybrani z zespołu naszej rdzennej marki – Eastate.
Współpracując z nami, mają Państwo pewność, że są obsługiwani przez najlepszych ekspertów z branży, którzy na obsługę klientów premium zapracowali latami rozwoju i wspinania się po szczeblach kariery, a o Państwa transakcje zadbają w każdym detalu.

Karolina Ebebenge

Ekspert ds. nieruchomości
karolina.ebebenge@eastate.pl
+48 536 487 147

Katarzyna Ochrin

Ekspert ds. nieruchomości
katarzyna.ochrin@eastate.pl
+48 536 470 831

Ewelina Kaźmierczak

Ekspert ds. nieruchomości
ewelina.kazmierczak@eastate.pl
+48 536 483 926

Gotowi na wszystko.

Do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie – wychodzimy poza utarte schematy działań, dobieramy osobisty plan w zależności od potrzeb i wymagań danego klienta. Naszą misję można określić prosto –  nigdy nie zawieść Państwa oczekiwań. Zrobimy wszystko, co niezbędne, by odnieść sukces.
Przy oczekiwaniach klientów segmentu premium zadania wymagają codziennie większego zaangażowania i ciężkiej pracy naszych ekspertów – wszystko by zrealizować Państwa cele związane z nieruchomościami.

Nasze doświadczenie, to Państwa przewaga.

W segmencie nieruchomości premium nie ma miejsca na błędy, jesteśmy pewni tego, że usługi przez nas świadczone stoją na najwyższym poziomie, większość naszych klientów pochodzi z poleceń lub miało okazję z nami pracować wcześniej, ale jeżeli nie mieli Państwo takiej okazji, to oferujemy model współpracy „na próbę” – 1 miesiąca, nie obiecujemy, że uda nam się przez miesiąc zrealizować zlecenie, ale obiecujemy, że przez ten miesiąc przekonają się Państwo, że nie potrzebują do tego żadnego innego biura nieruchomości, a Państwa przyszłość jest w dobrych rękach.

Szybkość jest w modzie.

Świadczenie usług na najwyższym poziomie wymaga przyjmowania ograniczonej liczby zleceń – taka polityka pozwala nam natychmiast po rozpoczęciu współpracy przystąpić do działania i szybko realizować nasze zobowiązania. Działamy głównie w obrębie aglomeracji warszawskiej i trójmiejskiej, ale większe zlecenia jesteśmy w stanie realizować na terenie całej Polski.

Off market

Dla klientów chcący zachować dyskrecje oferujemy sprzedaż w modelu off market – wtedy nie publikujemy ofert w intrenecie, tylko polegamy na wewnętrznej bazie klientów poszukujących oraz kontaktach i współpracach z innymi biurami nieruchomości.
Dzięki naszemu doświadczeniu i od lat budowanym relacjom możemy skutecznie przeprowadzić transakcję sprzedaży nieruchomości, zachowując pełną dyskrecję i poufność, a klientom kupującym zaoferować oferty, których nie znajdą na portalach branżowych.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, a znajdziemy najlepsze rozwiązanie.