Administrowanie najmem

Wasze nieruchomości w naszych najlepszych rękach.

Administrowanie najmem jest jedną z tak zwanych usług kompleksowych – zakłada objęcie naszą opieką wszystkich aspektów związanych z wynajmem nieruchomości i zdjęciem całości obowiązków i ciężaru z niego wynikających. Zakres naszych usług jest bardzo szeroki i zależy od indywidualnych oczekiwań i preferencji inwestorów oraz prywatnych właścicieli danej nieruchomości.

Profesjonaliści robią
zwykłe rzeczy lepiej.

Niezależnie od tego, czy posiadają Państwo mieszkanie, apartament, dom czy lokal komercyjny jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania, które zmaksymalizują przychody z wynajmu, zwiększą bezpieczeństwo transakcji, a także dadzą wyjątkowy komfort i spokój.

Zakres naszych usług można określić mianem „wszystkiego, co będzie potrzebne” – m.in.: obsługa prawno-administracyjna, szeroko zakrojone działania marketingowe, współpraca z innymi biurami nieruchomości, selekcja najemców, podpisywanie umów i dokumentów w imieniu reprezentowanych klientów, rozliczenia opłat i rachunków, organizacja napraw i remontów, płacenie podatków, rozwiązywanie wszelkich problemów i konfliktów związanych z wynajmem.

NIEBYWAŁA WSZECHSTRONNOŚĆ.
Zawsze na najwyższym poziomie.

Nigdy nie idziemy po najmniejszej linii oporu – nie tylko niezwłocznie po rozpoczęciu współpracy przystępujemy do działania, ale na bieżąco proponujemy kreatywne rozwiązania, które mają zmaksymalizować zyski np.: jeżeli zauważymy taką konieczność, to przygotujemy rekomendacje dotyczące możliwego zmian standardu wykończenia i wyposażenia lokalu, aby lokal był atrakcyjny dla najemców i chętniej wybierany.

Dzięki komplementarności usług, które oferuje Eastate Premium w ramach jednej firmy, mogą Państwo znaleźć idealny lokal na inwestycje pod wynajem, znaleźć jej finansowanie, przygotować projekt wnętrz i przeprowadzić remont oraz oddać mieszkanie w zarządzanie najmem, które zapewnia pasywny dochód.

Nasze doświadczenie,
to Twoja Przewaga.

Przy wynajmie nieruchomości indywidualnie dopasowana strategia, będąca efektem starannego planowania na podstawie doświadczenie naszych ekspertów i znajomość dynamicznie zmieniających się warunków rynkowych, to gwarancja maksymalizacji bezpieczeństwa i zysków.
Kierujemy się zasadą, że nie ma sytuacji bez wyjścia, niezależnie od problemu doświadczenie naszego zespołu liczone już w tysiącach wynajętych nieruchomości pozwala nam sądzić, że zawsze znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

PRZYWILEJ WYJĄTKOWYCH OSÓB.

Szanujemy czas i prywatność naszych klientów, ustalimy z Państwem jak często i w jakich przypadkach mamy się z Państwem kontaktować.

Prywatny doradca będzie do dyspozycji zawsze, gdy będziecie go Państwo potrzebować, jednak chcemy, żeby przy tej usłudze przestali marnować swój ceny czas na poszukiwania i obsługę lokatorów, a cieszyli się realnie pasywnym dochodem i skupili na tym, co naprawdę ważne. Praca z klientami premium i przywiązanie do wysokich wymagań zobowiązuje – zawsze staramy się znaleźć balans pomiędzy cyklicznym raportowaniem do właścicieli nieruchomości a zapewnieniem spokoju i pewności tego, że wszystko jest dopilnowane bez bezpośredniego zaangażowania naszego klienta w codzienne sprawy.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, a znajdziemy najlepsze rozwiązanie.