Inwestycje

Spersonalizowane działania dopasowane do Ciebie.

NIESKOŃCZONE
MOŻLIWOŚCI

Zakup nieruchomości z myślą o sprzedaży z zyskiem, zakupy pakietowe od deweloperów, mieszkania i lokale komercyjne na wynajem, grunt jako lokata kapitału, zakup nieruchomości za granicą.

Dla pojedynczych przedsięwzięć dobierzemy najbardziej odpowiednią formę inwestycji, a przy większej skali zbudujemy zdywersyfikowany portfel inwestycyjny, dający bezpieczeństwo i pewność odpowiednich zysków…

Każda inwestycja wiąże się z ryzykiem, ale dokładne rozplanowanie działań, lata doświadczeń i dyspozycja kompletnego wachlarza usług potrzebnych do zrealizowania inwestycji pozwala nam skutecznie ograniczać ryzyko i maksymalizować zyski.

Precyzja warunkiem
koniecznym

Swoje finanse też warto rozpieszczać

Indywidualnie podchodzimy do każdej współpracy, nigdy nie działamy według schematów – przy mnogości możliwości inwestycji, które umożliwia rynek nieruchomości, nasi specjaliści zawsze dobierają plan działań w zależności od aktualnej sytuacji rynku, prognoz, a przede wszystkim oczekiwań klienta.

Komplementarność świadczonych przez nas usług, sieć znajomości oraz duże doświadczenie pozwala nam niezwykle skutecznie realizować inwestycje – najważniejsze usługi przy inwestowaniu w nieruchomości – m.in. pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, projektowanie wnętrz wraz z remontem i zarządzanie najmem znajdują się w naszym portfolio.

Najczęstszymi typami inwestycji, które przeprowadzają z nami nasi klienci to:

  • „Flipy” – najczęściej jest to zakup mieszkania w okazyjnej cenie, jego remont i sprzedaż z zyskiem,
    ale flipowanie może dotyczyć także działek i domów.
  • Zakup nieruchomości – mieszkania, lokalu komercyjnego lub domu z myślą o czerpaniu zysków z wynajmu.
  • Zakupy pakietowe u deweloperów gwarantujące najbardziej konkurencyjne stawki.
  • Zakup gruntu jako lokata długoterminowa lokata kapitału.
  • Zakup nieruchomości za granicą.

Jeżeli budżet inwestycji na to pozwala, to tworzymy dla naszych klientów zdywersyfikowane portfele inwestycyjne łącząc bezpieczne lokowanie kapitału z aktywami pozwalającymi uzyskać wyższe zwroty z zainwestowanych środków

Usługi, które przekraczają granice.

Niesłabnącą popularnością cieszą się inwestycje w zakup nieruchomości za granicą, przede wszystkim w miejscach o dużym potencjale turystycznym – klejnotem koronnym takiego lokowania oszczędności niezmiennie jest Dubaj.

Wychodząc naprzeciw temu zapotrzebowaniu, przedstawiamy usługę wyjątkową – nasza ekspertka może z Państwem polecieć do Dubaju, korzystając z naszej sieci znajomości i współpracy z miejscowymi agentami nieruchomości, a także jako była mieszkanka Dubaju – doskonałej znajomości miasta, wspólnie wybrać najlepsze miejsce inwestycji i na miejscu przeprowadzić Państwa przez cały proces.

Modele współpracy

Współpracujemy zarówno z tzw. inwestorami pasywnymi, którzy powierzają nam niemalże w 100% zarządzanie ich środkami, są informowani o postępach w cyklicznych raportach, ale nie angażując się przy tym w bieżącą pracę nad nieruchomością, jak i z tzw. inwestorami aktywnymi, którzy na bieżąco angażują się w proces inwestycji (np: dając uwagi do projektu remontu mieszkania).

Niezależnie od tego, czy zastanawiają się Państwo nad pierwszą inwestycją na rynku nieruchomości, czy są Państwo doświadczonymi inwestorami planującymi kolejne zakupy – zapraszamy do kontaktu – nasz doradca specjalizujący się w danej kategorii rynku odpowie na wszelkie Państwa pytania i zaplanuje dalsze kroki współpracy.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, a znajdziemy najlepsze rozwiązanie.