O nas

Fantastyczni ludzie do wszelkich zadań.

Profesjonalizm?
To rodzinne.

Zespół Eastate Premium został wybrany z pośród najlepszych doradców z biura nieruchomości Eastate.
Naszą ofertę kierujemy do wymagających Klientów, pragnących sprzedać, kupić, wynająć bądź nająć wyjątkową nieruchomość lub poszukują partnera do realizowania inwestycji na rynku nieruchomości.

Karolina Ebebenge

Ekspert ds. nieruchomości
karolina.ebebenge@eastate.pl
+48 536 487 147

Katarzyna Ochrin

Ekspert ds. nieruchomości
katarzyna.ochrin@eastate.pl
+48 536 470 831

Ewelina Kaźmierczak

Ekspert ds. nieruchomości
ewelina.kazmierczak@eastate.pl
+48 536 483 926

Jedna drużyna,
wspólny cel.

Pomimo nowych zadań zespół Eastate Premium pozostaje jedną rodziną z zespołem Eastate, wsparcie w postaci dużego biura nieruchomości łączy możliwość świadczenia usług klientom segmentu premium na najwyższym poziomie z realizowaniem wielkich i ambitnych projektów wymagających potężnego zaplecza.

Obłędna jakość.
Teraz w standardzie.

W segmencie nieruchomości premium nie ma miejsca na błędy, jesteśmy pewni tego, że usługi przez nas świadczone stoją na najwyższym poziomie, większość naszych klientów pochodzi z poleceń lub miało okazję z nami pracować wcześniej, ale jeżeli nie mieli Państwo takiej okazji, to oferujemy model współpracy „na próbę” – 1 miesiąca, nie obiecujemy, że uda nam się przez miesiąc zrealizować zlecenie, ale obiecujemy, że przez ten miesiąc przekonają się Państwo, że nie potrzebują do tego żadnego innego biura nieruchomości, a Państwa przyszłość jest w dobrych rękach.

Profesjonalna wszechstronność.
Jak to w Eastate.

W jednym miejscu łączymy wachlarz usług potrzebnych do realizowania swoich planów na rynku nieruchomości – niezależnie czy jest to zakup inwestycyjny, czy zaspokajanie prywatnych potrzeb, mogą Państwo z nami przejść całą drogą – od znalezienia nieruchomości, przez finansowanie jej, negocjacje oraz zakup, a w dalszej kolejności zaprojektowanie wnętrz oraz przeprowadzenie remontu. Jeżeli posiadają nieruchomość przeznaczoną na wynajem i chcieliby oddać ją w zarządzanie najmem, to nasz dział administrowania także tym się zaopiekuje.

Czas na wyzwania.

Działamy głównie w obrębie aglomeracji warszawskiej i trójmiejskiej, ale większe zlecenia jesteśmy w stanie realizować na terenie całej Polski.
Jeżeli mają Państwo jakieś pytania, chcieliby porozmawiać o współpracy, lub po prostu poznać nasz plan na zrealizowanie Państwa nieruchomościowych celów, to zapraszamy do kontaktu z naszym biurem lub bezpośrednio z jednym z naszych ekspertów.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, a znajdziemy najlepsze rozwiązanie.