Aranżacje wnętrz

Czynić cuda? Nic prostszego.

Wykończenie wieńczy dzieło.

Wprowadziliśmy ofertę aranżacji wnętrz, czyli projekt wnętrz i jego remont z nadzorem autorskim projektanta, bo zawsze chcieliśmy, by klienci Eastate Premium mogli z nami nie tylko znaleźć i kupić wymarzoną nieruchomość, ale także przeprowadzić drugi, często równie ważny etap – stworzyć wymarzone wnętrze.
Tak zbudowany wachlarz usług pozwala oferować naszym klientom maksymalizacje potencjału każdej nieruchomości przy której pracujemy.

Najśmielsze wizje wprowadzamy w czyn.

Niezależnie od tego, czy planują Państwo zakup i późniejszy remont mieszkania, apartamentu czy domu jesteśmy w stanie już na etapie rozważania danej oferty zaoferować konsultacje z architektem, by upewnić się, że w danej nieruchomości mogą Państwo zrealizować swoje wizje.

Posiadamy także duże doświadczenie w inwestycyjnym podejściu do projektowania wnętrza nieruchomości – zarówno jeżeli chodzi o aranżacje nakierowaną na podniesienie wartości nieruchomości, jak i remont z celem korzystnego wynajmu danej nieruchomości.
Działamy przede wszystkim w obrębach aglomeracji warszawskiej i trójmiejskiej, ale wybrane projekty jesteśmy w stanie realizować w całej Polsce.

POTĘGA PERSONALIZACJI –
wszystko dostrojone do Ciebie.

Wychodzimy z prostego założenia – wnętrza powinny być w 100% dopasowane do potrzeb i oczekiwań ich właścicieli, żeby to osiągnąć zakres naszych usług przy projekcie wnętrz, a później nadzorze nad remontem zakłada pilnowanie niezliczonych elementów. Mogą Państwo dowolnie modyfikować zakres naszej współpracy – skorzystać z całości naszych możliwości lub dobrać tylko te usługi, które są dla Państwa potrzebne przy danej nieruchomości.

ARANŻACJA WNĘTRZ
z autorskim nadzorem projektanta składa się z 4 etapów:

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, a znajdziemy najlepsze rozwiązanie.